Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mira Skoric i Serif Konjevic - "Tragovi secanja": Upuceni u celu pricu tvrde da ce pesma postati veliki hit i da ce, ako ne skinuti sa trona, onda se bar pribliziti pesmi Dina Merlina i Vesne Zmijanac "Jorgovani", koja vec godinama neprikosnoveno vlada kad je rec o duetima.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI!

+24
Ti_si_ko_i_ja
joss
exned
zoxal
andjeoskog lica vrag
Mina
srce puno nemira
quietstorm
vracool
vatra
dalegram
slop
tixy27
vitez
beba
petra
mihha
Hagrid
seki tigar
VIP Live
IVAN VIP
lavbane
Mileeee
Me&Myself
28 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 21 od 23]

501MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 21 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Uto Avg 20, 2013 11:50 am

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

[You must be registered and logged in to see this link.]

http://www.mira-skoric.com

502MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 21 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Uto Avg 20, 2013 6:33 pm

tixy27

tixy27

ulicna zabava prigradske beogradske selendre.Crying or Very sad 

503MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 21 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Uto Avg 20, 2013 6:53 pm

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

Znamo da ti cekas Beogradski koncert, ali kako je krenula nemoj previse da se nadas Laughing

http://www.mira-skoric.com

504MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 21 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Uto Avg 20, 2013 8:08 pm

tixy27

tixy27

ne nadam se ja vise nicemu kad je ona u pitanju. nazalost...

505MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 21 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Sre Avg 21, 2013 7:11 am

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

DRAMATIČNO: Mira Škorić pala s konja

STARS, 06:30, 21.08.2013


Prilikom pada, nakratko je izgubila svest, ali se ubrzo pribrala. Prebacili smo je odmah u bolnicu, gde su joj konstatovane samo lakše povrede, kaže izvor Kurira


Za dlaku, al‘ zaista!
Mira Škorić povredila je u subotu ujutru vrat i glavu kad je tokom jahanja pala s konja na hipodromu u Šapcu.

Kako za Kurir otkriva izvor blizak pevačici, nju je konj u galopu zbacio, pa se tom prilikom svom silinom strmoglavila na zemlju.

- Mira obožava konje, ali joj je ovo bio prvi susret s mladim galoperom, s kojima su ovakve situacije retke, ali moguće. Prilikom pada, nakratko je izgubila svest, ali se ubrzo pribrala. Prebacili smo je odmah u bolnicu, gde su joj konstatovane samo lakše povrede. Na sreću, sve je dobro prošlo pošto je ishod vrlo lako mogao biti katastrofalan. Vratili smo se u Beograd, neće jahati jedno vreme, ali sve što se desilo neće promeniti njeno mišljenje o konjima - kaže naš izvor.

Ovim povodom kontaktirali smo s pevačicom i ona nam je potvrdila informaciju koju smo dobili.

- Tačno je da sam imala peh, ali ne krivim životinju ni najmanje. Dešava se mnogima, desilo se i meni, i nije smak sveta. Obožavam konje i tako će i ostati - rekla je Mira kratko.

(D. K.)

http://www.mira-skoric.com

506MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 21 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Sre Avg 21, 2013 8:21 am

*alexandra*

*alexandra*

hm, ovo mi ne zvuci bas realno...

p.s. vec nekoliko puta sam htela da vam kazem, ali mi je bilo glupo jer vas prakticno i ne poznajem, ali sad cu vam reci - ponekad bre znate da budete mnogo negativne Razz dajte slobodno bar ponekad po neki malko optimisticniji komentar Cool

507MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 21 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Sre Avg 21, 2013 11:59 am

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

Tekst je izrazito glup, ali sve sto se u poslednje vreme pojavljuje u Kuriru a ima veze sa njom je upravo u ovom fazonu. Kao da je trece-klasna pevaljka pa tek da se nesto pise.

Kada bi i ti bila na ovom forumu evo vec skoro 6 godina i pratila njene "danas sam neko i nesto a vec sutra dozvoljavam da me mazu na hleb" faze, verovatno bi jos odavno prestala da dolazis ovde. Jedino ja i tixy smo izdrzale do kraja. Laughing Sve sto ja radim i komentarisem je samo zato sto je mnogo volim i postujem. To sto ona u zadnje vreme vise voli da je tapsu po ramenu i ne prihvata iskrene savete je njena stvar i ne pogadja me nesto preterano, ja znam da je moj stav ispravan i to je to. Meni je drago sto ti i Cale posecujete njene nastupe i znam da je ona premnogo srecna kad vas vidi , ali ja da sam u Srbiji ne bih otisla na ni jednom nastupu pa da se malo zapita sa kakvom publikom je na kraju ostala i na sta je spala. I meni je mnogo zao sto ona peva na ovakvim proslavama ali bilo je i gorih stvari pa nisam htela da komentarisem a i vec sam pisala o tome kako je ona vec odavno trebala da ugovori nastupe u CG a ne da ceka da je zovu iz opstine. To sto je meni u ovom trenutku najbitnije je njen ulazak na farmu. Ako to uradi nece mi biti samo zao vec i mnogoo krivo!

http://www.mira-skoric.com

508MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 21 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Sre Avg 21, 2013 12:36 pm

*alexandra*

*alexandra*

za teks i kurir se potpuno slazem...

a sto se ovog drugog dela tice - sad mi je zao sto sam vam ono i napisala, jer nisam htela nista lose da kazem, vec samo da mozda bar ponekad budete bar malo optimisticnije ;)ja sam mislila da sam ja najveci pesimista na svetu sve dok nisam malo prelistala forum i na taj nacin - ajde da tako kazem - "upoznala" tijanu - dakle ona je gora cak i od mene Very Happy

inace, to sto nisam bila na forumu - ne znaci da nisam pratila sta se desava...
i posle ovoga sto si rekla se osecam malo bezveze sto idem na nastupe... naravno da bih ja vise volela da je celo leto pevala u CG (iako ja ne bih mogla da odem ni na jedan nastup) i onda da je cujem samo jednom na beogradskom koncertu, nego da je slusam na sto loznica, dobanovaca i slicnih nastupa, ali mene niko ne pita sta ja hocu... a na nastupe idem od kad sam upoznala cale, jer od mog drustva niko ne slusa miru i ranije nisam imala sa kim da idem, i sad sam odusevljena sto konacno imam drustvo za takve akcije kao sto su odlazak u loznicu samo zbog mirinog nastupa 8)i nastavicu da idem sve dok cale bude htela da me trpi Very Happy

a sto se farme tice - nemojte se zaliti ako udje na farmu - jer ja vas samo sve slusam kako kukate da ne zelite da udje, a ne bih rekla da je njoj neko rekao sta misli o tom ulasku na farmu... a da joj je nekoliko ljudi koji je prate godinama unazad, vole, postuju i zele joj dobro - skrenulo paznju sta misli o tom potezu - sigurna sam da bi razmislila o svemu...

509MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 21 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Sre Avg 21, 2013 1:37 pm

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

Nisam htela da se osecas bezveze, daleko bilo Very Happy Samo kazem da mi je malo muka vise od svega. Konacno je snimila po mom mislenju odlicne pesme, krenula da ih promovise kako Bog zapoveda, kad ono odjednom gluposte iznova i iznova. Da se razumemo, ja cu nju da volim i dalje makar pevala i na vasaru, ali sve one koji joj danas daju aplauz samo zato sto je ona Mira Skoric - neko ko je jos uvek vredan postovanja, ima da zaborave na nju u istoj sekundi. Ona zasluzuje mnogo vise, ali ponekad sama sebi bira propast.

PS. Tixy je namcor Cool 

http://www.mira-skoric.com

510MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 21 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Sre Avg 21, 2013 5:01 pm

tixy27

tixy27

au kakve opservacije.Laughing 

stvar je u tome sto ja nju isuvise dugo pratim, znam sve njene uspone, padove, pozitivne i negativne stvari... sto bi se reklo znam kako "dise", pa shodno tome i komentarisem, jer znam sta mogu da ocekujem.
a ako je istina ovo sto se prica po beogradu, onda su meni mnoge stvari jasne. mada ne znam da li zelim da verujem u to... Neutral 

ps. sve vise verujem da nece ici na farmu. Smile

511MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 21 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Sre Avg 21, 2013 5:33 pm

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

Zar nisi vec napustila forum? Laughing 
I nemoj da se pravdas, i dalje si namcor Very Happy

Treba valjda i ja da znam te price Rolling Eyes u inbox naravno.
Ako ne udje na farmu, dobijas milku Smile  Ja imam potpuno drugaciji utisak.

http://www.mira-skoric.com

512MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 21 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Sre Avg 21, 2013 6:04 pm

tixy27

tixy27

pa kakva zvezda takvi i fanovi, to smo vec zakljucili. ne mogu ja da budem fina, vesela i dobronamerna, a da visim na mirinom forumu. Laughing 

naravno da necu javno pisati gradske traceve. zavrsila bi na svim naslovnim stranama. ne bih da joj navucem bedu na vrat, pogotovo ako nije istina.

pazi, ja milku ne zaboravljam.Laughing 

513MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 21 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Čet Avg 22, 2013 12:37 pm

*alexandra*

*alexandra*

Me&Myself ::...
PS. Tixy je namcor Cool
Laughing


Me&Myself ::...
Ona zasluzuje mnogo vise, ali ponekad sama sebi bira propast.
mene upravo to najvise i nervira...
donekle mogu da shvatim kada neko ima talenta za svoj posao ali nece da se trudi previse jer ne voli to sto radi...
ali kada si toliko talentovan, kada imas glas kakav nema niko drugi u zemlji (a i sire), i volis svoj posao, i snimas sjajne albume, a ni malo se ne trudis oko promocije tih pesama, ne snimas spotove, nemas svoj PR tim (sto moraju da imaju i mnogo manje zvezde od nje), imas vrlo cudan odnos sa novinarima,  imas ponekad vrlo neobican odnos prema onima koji te vole (nisam bas ljubitelj reci "fanovi", ali sta cemo kada nema prikladnije Wink), znaci kada treba samo jos malo truda da ulozis da budes najbolji – a ti to ne cinis – e to ne razumem...
mozda je glupo poredjenje, ali ponekad me tim svojim ponasanjem podseti na jelenu jankovic (koju btw takodje obozavam Cool) – veliki, ali neiskorisceni potencijal...

514MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 21 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Čet Avg 22, 2013 5:57 pm

*alexandra*

*alexandra*

zaboravih da kazem da mi se i ovo jako dopalo Cool 

tixy27 ::pa kakva zvezda takvi i fanovi, to smo vec zakljucili. ne mogu ja da budem fina, vesela i dobronamerna, a da visim na mirinom forumu. Laughing 
lol!

515MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 21 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Čet Avg 22, 2013 7:32 pm

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

Mi tu nista ne mozemo, ipak je volimo bas zato sto je takva kakva jeste Laughing

http://www.mira-skoric.com

516MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 21 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Čet Avg 22, 2013 8:23 pm

tixy27

tixy27

mi u stvari volimo kad nas nervira.Laughing  u suprotnom ne bismo ni obratili paznju.Laughing 

517MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 21 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Pet Avg 23, 2013 6:35 am

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

express lol! 

[You must be registered and logged in to see this link.]

http://www.mira-skoric.com

518MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 21 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Pet Avg 23, 2013 3:36 pm

tixy27

tixy27

kakav tekst... cim vidim ono .ba sve mi je jasno. inace omiljeni deo mi je sto je podrzala najbolja drugarica sa kojim nije vec tri meseca u kontaktu. Laughing 

a jos jednom se pokazalo kao tacno da su njoj vise stete u zivotu naneli prijatelji od neprijatelja. da nije bilo onog nebuloznog teksta njenog druga dalibora katica u kuriru, ne bi danas ispirali usta sa njom na onom skaradnom blogu.

519MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 21 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Pet Avg 23, 2013 4:45 pm

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

Express su najbolje novine na celom svetu. Tamo svako moze da napise sta god pozeli, samo posaljes jedan mail i to je to. Laughing

Tek sada primetih da je autor onog teksta D.K. Rolling Eyes
Nisam znala da ti svakog petka zeljno iscekujes novu pricu na onom blogu, ja bih to verovatno videla posle mesec dana Laughing

http://www.mira-skoric.com

520MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 21 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Pet Avg 23, 2013 5:53 pm

tixy27

tixy27

pa autor svih tih poremecenih tekstova u kuriru (manijak, konji, obijeni auto...) je dalibor katic. ne kapiram poentu uopste. ali ne bi to bilo strasno kad bi o njoj izlazili non stop neki tekstovi, jer bi onda informacije potirale jedna drugu, kao sto je slucaj kod ostalih. kod nje je problem sto se ona pojavljuje iskljucivo u tom kontekstu i to na dva-tri meseca Rolling Eyes  i onda se ostavlja taj ocajan utisak.

da, da, zeljno ga iscekujem.Rolling Eyes  taj blog mi je dusevna hrana.Crying or Very sad 

521MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 21 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Pet Avg 23, 2013 7:14 pm

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

Nemoj tako o njenim drugovima, oni rade svoj posao kako treba Laughing

Znala sam da obozavas traceve Laughing A sve price koje su na tom blogu nastaju izkljucivo od komentara na portalu svet.rs. Da nije tuzno, bilo bi smesno Crying or Very sad

http://www.mira-skoric.com

522MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 21 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Pet Avg 23, 2013 7:41 pm

tixy27

tixy27

ma blago njoj sa njenim drugovima. ona je srecna zena.Crying or Very sad 

to je najtragikomicnije u celoj stvari. tamo neko ostavi neku poluinformaciju, a ona u petak iz toga iskonstruise celu pricu. ali je strasno sto ljudi to gutaju kao antibiotik.

523MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 21 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Sre Avg 28, 2013 12:03 pm

vitez



zena je pukla potpuno, nov album bolje da nije snimala, styling nikad gori. njoj nema spasa! zavrsice kao saska karan!

524MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 21 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Čet Avg 29, 2013 7:18 am

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

[You must be registered and logged in to see this link.]

http://www.mira-skoric.com

525MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 21 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Čet Avg 29, 2013 3:02 pm

tixy27

tixy27

[You must be registered and logged in to see this link.]

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 21 od 23]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu