Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mira Skoric i Serif Konjevic - "Tragovi secanja": Upuceni u celu pricu tvrde da ce pesma postati veliki hit i da ce, ako ne skinuti sa trona, onda se bar pribliziti pesmi Dina Merlina i Vesne Zmijanac "Jorgovani", koja vec godinama neprikosnoveno vlada kad je rec o duetima.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Koncert u Beogradu?!

+5
slop
tixy27
VIP Live
seki tigar
Me&Myself
9 posters

Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 5]

1Koncert u Beogradu?! Empty Koncert u Beogradu?! Čet Jan 22, 2009 8:28 am

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

U zadnje vreme, Mira u svojim intervjuima sve cesce spominje taj dugoocekivani koncert u Beogradu. Sinoc u emisiji "Stranci u noci" uzivo je rekla kako planira koncert ove godine. Zanima me mislenje forumasa. Sta mislite, koju lokaciju treba da izabere, kako da tece markentiska kampanja, i da li uopste verujete da ona ima kapaciteta da organizuje taj koncert i da li ce posecenost biti dovoljna? Na kraju krajeva, da li verujete u njenim pricama za taj koncert? Ja sam iskreno ponekad veoma skepticna, jer ona taj koncert najavljuje jos od albuma iz 2005 godine i nikako da ga odrzi. Ponekad me malo plasi i posecenost tog koncerta, a sa druge strane jedva cekam koncert. Sve u svemu, nek stoji ova tema, pa mozda i posluzi. Smile

http://www.mira-skoric.com

2Koncert u Beogradu?! Empty Re: Koncert u Beogradu?! Čet Jan 22, 2009 8:42 am

seki tigar

seki tigar

Arena bi bila najbolje rešenje, sada pošo nisam siguran da li bi je napunila, možda treba da bude u nekoj manjoj sali kao što je "Expo Centar". A može i na nekom manjem stadionu recimo "Tašmajdan".
Taš je u očajnom stanju što se tiče tribina, bar je bio pre 3 godine kada sam bio na koncertu grupe "Whitesnake".
Treba da je prati ili "Zlaja Bend" ili "Folk House Band".Što se tiče set list moram da razmislim.
Što se tiče broja pesama koje će pevati na koncertu mislim da je 20 pesama skroz OK.

3Koncert u Beogradu?! Empty Re: Koncert u Beogradu?! Čet Jan 22, 2009 9:02 am

seki tigar

seki tigar

Taš može da primi oko 15 000 hiljda, Expo hale nisam siguran ali misli da je izmeđeu 5000 i 10000 hiljda.
Što se tiče broja pesama svakako da što više to bolje, ja ne znam koliko pesama folkeri pevaju na svojim koncertima pošto slabo pratim tu vrstu muzike.
Znam da Lukas ima dugačke koncerte (bar su ova 2 na kojima sa bio bila duga).
Neki prosek za koncerte je između 15 i 20 pesama.
Koliko god da bude pesama biće dobro.
P.S. Na kocert treba da bude bez ijednog gosta.



Poslednji izmenio seki tigar dana Čet Jan 22, 2009 9:08 am, izmenjeno ukupno 1 puta

4Koncert u Beogradu?! Empty Re: Koncert u Beogradu?! Čet Jan 22, 2009 9:07 am

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

Nemam pojma ni ja sta pevaju i kolko pevaju, pa solisticke koncerte u Beogradu od narodnjaka zadnjih par godina rade samo Ceca i Lukas. Inace Mira je u "Hali sportova" pevala cini mi se vise od 20ak pesama.

Ja mislim da je prostor za 8.000-10.000 ljudi sasvim dovoljno. Ipak necemo previse letati za "Arenu". "Hala Pionir" ima cini mi se oko 7.000 ljudi kapaciteta. Ne znam u kakvom je stanju i sta se desava sa tom halom, ali mislim da ni to ne bi bilo nimalo lose, mozda cak i idealno resenje.

http://www.mira-skoric.com

5Koncert u Beogradu?! Empty Re: Koncert u Beogradu?! Čet Jan 22, 2009 9:08 am

VIP Live

VIP Live
Urednik
Urednik

Mira i koncert to mi isto dodje kao da uporedjujem nebo i zemlju. Cisto sumnjam. Ne zaboravite sa kim se Mira druzi. I Mira je izgleda lezilebovic isto kao i Ceca. Nekako sve rade da ne kazem preko cega Laughing Laughing kao da to sto rade ne vole nego eto moraju to da rade. A ove nove "estradne kokoske" sve dadose za reklamu. I dusu prodase za nju, pa i gacice dadose samo za malo prostora u medijima a za ono ispod gacica da i ne pricam Laughing Laughing Laughing
Dobro, neko ce reci ovim starijim pevacima ne treba reklama, ali to nije tacno. Ako nema reklame ovi novi ih pojedose samo tako.

Sto se tice mesta za odrzavanje koncerta (akog ga bude) mislim da bi "Arena" bila super mesto za to. Oko 20-ak hiljada prima Arena ako se ne varam. A to naravno treba napuniti. Kada bi se ona bacila na marketing i reklamiranje po svim mogucim medijima od toga bi bilo nesto tj.puna Arena. Al Mira to uraditi sigurno nece mogu da se kladim. Ustvari, necu da se kladim uvek izgubim Laughing Laughing Laughing

6Koncert u Beogradu?! Empty Re: Koncert u Beogradu?! Čet Jan 22, 2009 9:12 am

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

Vipe, neverovatno je to sto je ona ovaj best of solidno izreklamirala po emisijama i bas je aktivna u zadnje vreme. I rasprodat je best of, ne znam stvarno sta cekaju ovi iz granda da puste drugi tiraz.

Inace, kad smo vec kod organizacije, ni slucajno ne sme bez menadzera da organizuje koncert. Ali ni slucajno.

http://www.mira-skoric.com

7Koncert u Beogradu?! Empty Re: Koncert u Beogradu?! Čet Jan 22, 2009 9:13 am

seki tigar

seki tigar

Me&Myself ::Nemam pojma ni ja sta pevaju i kolko pevaju, pa solisticke koncerte u Beogradu od narodnjaka zadnjih par godina rade samo Ceca i Lukas. Inace Mira je u "Hali sportova" pevala cini mi se vise od 20ak pesama.

Ja mislim da je prostor za 8.000-10.000 ljudi sasvim dovoljno. Ipak necemo previse letati za "Arenu". "Hala Pionir" ima cini mi se oko 7.000 ljudi kapaciteta. Ne znam u kakvom je stanju i sta se desava sa tom halom, ali mislim da ni to ne bi bilo nimalo lose, mozda cak i idealno resenje.
"Hala Pionir" isto ije u najbolje stanju krov malo propušta, zato imaju kofice obešene o plafon.
Još jedan od prostora je i "Hala Sportova" na Novom Beogradu.

8Koncert u Beogradu?! Empty Re: Koncert u Beogradu?! Čet Jan 22, 2009 9:17 am

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

U Hali sportova mogu da stanu oko 5000-6000 ljudi. To je mozda ipak premalo. Bolje da ima do 10.000 - 12.000 ljudi kapaciteta, pa ako treba nek dodju u 8.000 ljudi. Da ne ispadne na kraju da ostanu neki ispred ulaza. Laughing

http://www.mira-skoric.com

9Koncert u Beogradu?! Empty Re: Koncert u Beogradu?! Čet Jan 22, 2009 9:18 am

VIP Live

VIP Live
Urednik
Urednik

Cudno da je pocela da ga reklamira dobro. Zato je ovako lose vreme Laughing
Jednostano kada bude pravila koncert neka najavi da ce da bude jedan specijalni gost (citaj Ceca) i eto pune Arene. Pa drugarice su sta fali.
Zdravooo drugariceeee Laughing

10Koncert u Beogradu?! Empty Re: Koncert u Beogradu?! Čet Jan 22, 2009 9:19 am

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

Pa ja to vec godinama pricam. Ja ne znam sta se ona misli oko tog koncerta, kad je dovoljno da dodju Lukas i Ceca, niko joj nece biti ravan. Laughing Salim se naravno. Ipak treba nesto dostojanstveno da uradi kao pecat 20godisne karijere.

http://www.mira-skoric.com

11Koncert u Beogradu?! Empty Re: Koncert u Beogradu?! Čet Jan 22, 2009 9:24 am

VIP Live

VIP Live
Urednik
Urednik

E sad sam se necega setio. Znate da ona ima fobiju od prevelike mase. I sta to znaci? To znaci da ce tesko ona da napravi koncert na nekom velikom mestu. Sve sto mi pada na pamet sada jeste da ce ako bude pravila koncert to uraditi ili u Sava Centu ili u Domu Sindikata.

Zamislite Miru kada vidi masu ljudi pa da se srusi na bini Laughing
A i sta fali Domu Sindikata. Ako je Brena zapocela tamo "sindikalnu" karijeru moze i Mira tamo da peva. I Lepa Lukic je tamo imala koncert. Jeste da je malo mesto, al za pocetak daj sta das.

12Koncert u Beogradu?! Empty Re: Koncert u Beogradu?! Čet Jan 22, 2009 9:28 am

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

Ma bre kakav crni dom sindikata. Tamo dal mogu i 1000 ljudi da stanu. Na kojim si ti trevama danas da mi je znati pa lupas ovakve gluposte? Laughing Pa jedna grodonija u svajcarskoj moze primiti 2000-3000 ljudi, a ona je tamo vise puta nastupala.

http://www.mira-skoric.com

13Koncert u Beogradu?! Empty Re: Koncert u Beogradu?! Čet Jan 22, 2009 9:34 am

VIP Live

VIP Live
Urednik
Urednik

Ne pitaj koje trave, nisam na travama nego na dijeti Laughing Laughing Laughing
Vidi, Grodonija je Gorodnija ne moze to da se poredi sa beogradskim koncertom. Znas da svi u instranstvu slusaju narodnjake a u Beogradu se kunu da ne slusaju narodnjake, a narodnjaci im iz nosa vire Laughing Laughing Laughing A i drugo je diskoteka a drugo je koncertni prostor. U diskoteku dolaze svi i koji slusaju i koji ne jer tamo se pije. A sta ce da se pije na koncertu? Kisela voda "Knjaz Milos" Laughing Laughing
Zato ja te "koncerte" tj. tezge po inostranstvu ne smatram koncertima nikakvim i ne mogu da se mere sa nekim koncertom recimo u Beogradu. Babe i zabe ne idu nikako zajedno.

14Koncert u Beogradu?! Empty Re: Koncert u Beogradu?! Čet Jan 22, 2009 9:38 am

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

Ali 1000-1500 ljudi je stvarno bruka, dal ti citas sta pises? Dom sindikata? Alo, pa samo od njene poznanike i prijatelje ona napunice taj sindikat. A gde je osta narod? Definitivno ne.

http://www.mira-skoric.com

15Koncert u Beogradu?! Empty Re: Koncert u Beogradu?! Čet Jan 22, 2009 9:40 am

tixy27

tixy27

mirin beogradski koncert iskljucivo zavisi od uspeha i kvaliteta njenog novog cd-a. ukoliko uradi odlican album koncert moze da organizuje bez problema u suprotnom tesko.
sto se tice prostora, ona je u vise navrata isticala da joj je najveca zelja koncert na "tasmajdanu", ali u tom slucaju mora da pozuri, jer on samo sto se nije srusio. a posto tamo moze da organizuje koncert samo u letnjim mesecima mislim da to otpada.
ako bi uspela da uradi koncert u "areni", to bi bio pun pogodak iz vise razloga. sto se tice posecenosti, ne znam koliko je to problem, jer se zna kako se danas organizuju koncerti. podeli se vise karata nego sto se proda. pa i lukas je za zadnji koncert delio karte, iako tvrdi suprotno. samo sto je za to potrebna vise nego dobra organizacija za koju mira uopste nema smisla.

16Koncert u Beogradu?! Empty Re: Koncert u Beogradu?! Čet Jan 22, 2009 9:42 am

VIP Live

VIP Live
Urednik
Urednik

Ma kakva bruka? Jedna Lepa Lukic odrzala je koncert u Domu Sindikata. Da li mislis da je to bruka za jednu Lepu Lukic? Ja ne mislim da jeste. Ja nisam rekao da mora da odrzi tu, nego sam samo rekao posto se ona plasi velike mase ljudi da ce sto posto odrzati koncert na nekom manjem mestu pa sam se setio Doma Sindikata i Sava Centra. To je sve.
A, ako se ja ne varam to bi bio prvi Mirin solisticki koncert u Begradu. Pa sto onda nebi bio u Domu Sindikata. Od manjih stvari se ide na vece. Nije ona JK da puca na Marakanu Laughing Laughing i na kraju nikada koncert ne odrzi Laughing

17Koncert u Beogradu?! Empty Re: Koncert u Beogradu?! Čet Jan 22, 2009 9:46 am

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

Nije prvi. Ona je imala vise solistickih koncerta, od kojih najpoznatiji su Hala sportova 1994 ( prvi solisticki koncert ) i 1995 hala pionir, gde su bili vise od 6000-7000 ljudi. A da ne pricam o turneje koje je imala tada po Srbiji. Kazem ti ja da si ti danas na travama. Rolling Eyes Laughing

Sto se tice albuma, ja mislim da ce to biti zaista nesto dobro. Vidi se po njoj da ima neku zelju da sve to postigne i sve to radi iz ljubavio. I mislim da ce koncert tek sledece godine, a mozda i album.
Zato je meni i jako cudno sto je ona rekla kako zeli koncert ove godine, posle ovog best of-a. Malo je prolupala sinoc.

Svemu sudeci, bane obradovic i sasa mirkovic su najbolji menadzeri ( lopovi ) koji mogu da organizuju uspesan i posecen koncert. Pa maakar i sa podeljenim kartama. Tako da, nek uhvati nekoga. Laughing

http://www.mira-skoric.com

18Koncert u Beogradu?! Empty Re: Koncert u Beogradu?! Čet Jan 22, 2009 9:49 am

VIP Live

VIP Live
Urednik
Urednik

Jao jeste, secam se negde sam video taj koncert iz 1995. Laughing pa dobro, ne pratim ja nju tako cesto tako da i ne znam. Izvinjavamo se na toj gresci Laughing
PS.Nisam na travi nego dijeti Laughing skidam visak kilograma (citaj 3kg) pred nastupajucu sezonu Laughing

Ako koncerta bude ove godine to ce biti neko manje mesto. Videcete. Posle ima da priznate da sam u pravu bio Razz

19Koncert u Beogradu?! Empty Re: Koncert u Beogradu?! Čet Jan 22, 2009 9:51 am

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

JOj bre Vipe ti si jako los sa ciframa ponekad. Niko ne trazi od nje Usce ili Marakanu, ali dom sindikata sigurno nece biti. A ako bude koncert sledece godine, moze i Arena da zapuca, ko sto je tixy rekla, pod uslovom da izda dobar album i poradi malo na markentiskom planu.

imas razlike od 100.000 ljudi i 20.000 ljudi, to naravno, ali imas i razlike od 1000 ljudi do 10 000 ljudi. Ti malo prolupavas, ili volis da me zezas danas. Laughing

http://www.mira-skoric.com

20Koncert u Beogradu?! Empty Re: Koncert u Beogradu?! Čet Jan 22, 2009 11:06 am

VIP Live

VIP Live
Urednik
Urednik

Ako bude sledece, al ti kazes da je ona rekla u nekoj emisiji da ce da bude OVE godine koncert. Ja sam zato reko da ce onda da bude neko manje mesto. Zna ona dobro koje joj mesto odgovara i koje mesto moze da napuni. Nije luda da ide na neko vece pa pukne i onda blam. Ovako manje mesto pa polako.

A ta dvojica gore spomenutih nazovi estradnih menadjera, oni nisu lopovi, to je bre banda. Ja se pitam kada ce da padne "estradna mafija" tu ima posla i posla. Dobro su rekli da je estradna mafija najopasnija tu se lova vrti Laughing Laughing

PS.Ma ne zezam te ja, samo ti se cini Razz

21Koncert u Beogradu?! Empty Re: Koncert u Beogradu?! Čet Jan 22, 2009 7:02 pm

slop

slop
Urednik
Urednik

Procitao sam sve sto ste pisali Laughing Bas sam vredan. Laughing
Kao prvo, mislim da je vreme za koncert zaista doslo. Posle toliko godina mora se desiti i taj beogradski koncert, a to i Mira zna - u suprotnom ga ne bi sve cesce spominjala. Ja cu na koncertu svakako da budem, samo da saznam barem 7 dana unapred kada i gde ce da bude. Laughing Buduci da je u pitanju ta ista Mira, bice dobro ako saznamo par sati pre koncerta. Laughing
Tu dolazim do prve stvari koja joj je zaista neophodna. Dobar menadžer ili neka organizatorska firma.
Što se tiče lokacije koncerta, ja navijam za Tašmajdan. Ona je već "obeležila" halu Sportova i Pionir, tako da je Tašmajdan logičan sled. Ako sada krene sa promocijom, pocetkom septembra bi taman mogla da organizuje jedan takav spektakl. Mada bila je ona na Tasmajdanu, ali na Cecinom koncertu. Laughing
Sto se tice repertoara, isti treba da bude u stilu "the best of-a" koji je objavila. Znaci, i nove i stare pesme, hitovi naravno!
Goste ne treba da ima (kao najavu koncerta) ali treba da ih ima na samom koncertu kao iznenadjenje. Laughing Ceca i Lukas naravno.
I jos jedan razlog zbog cega mislim da je Tasmajdan idealno mesto! Na njemu su u proteklih godina izuzetno uspesne koncerte drzali uglavnom stari pevaci tj pevaci stare garde.... Sinan Sakic, Kemal Malovcic i ostali...

Ipak ostace mi u secanju, kako je Nedeljko Bajic Baja pukao na tom stadionu pre nekoliko godina. Mediji su ga sedmicama zlostavljali sa tim Laughing To je bilo jako cudno. On je te godine imao veliku turneju po Evropi i svagde je punio hale (Ljubljana, Banja Luka, Nis, Podgorica) ali je u Beogradu pevao pred samo hiljadu ljudi. Znam da je u prvom intervijuu nakon toga i sam izgledao iznenadjeno....tako da.... to je mač sa oštrice dve. Laughing

22Koncert u Beogradu?! Empty Re: Koncert u Beogradu?! Čet Jan 22, 2009 10:01 pm

tixy27

tixy27

ne znam sta ti je tu cudno, sto je ovaj pukao u beogradu? pa, ovde su se mnogi okliznuli. ako pune prostore po ostalim republikama, ne znaci da ce automatski imati i uspesan beogradski koncert, jer je publika ovde jako cudna. a, jos i za vreme ex yu, ljudi su se smatrali uspesnim tek posle bg. koncerta. toga su svesne i mnoge danasnje "pevacice decenije i balkana" kojima ce beogradski koncert ostati samo misaona imenica.

23Koncert u Beogradu?! Empty Re: Koncert u Beogradu?! Čet Jan 22, 2009 10:20 pm

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

A meni su krajno fansinantne vase sporedbe. Laughing
Ne volim ni jednog ni drugog, ali sporedjivati Sinana Sakica i tog Nedeljka Bajica, je zaista smesno.

Ako Mira zaista toliko voli Tasmajdana, onda nek radi tamo koncert, podrzujem je skroz na skroz. Bar nek joj se ispuni zelja.

http://www.mira-skoric.com

24Koncert u Beogradu?! Empty Re: Koncert u Beogradu?! Čet Jan 22, 2009 10:41 pm

Mileeee

Mileeee
Urednik
Urednik

Ma boli me briga gdje će biti ja dolazim 10000%. Samo da javi kada jeee unaprijed 3 mjeseca tako da skinem 15 kila i da si nabavim pravu kožnu jaknu Laughing

http://www.slavica-cukteras.net

25Koncert u Beogradu?! Empty Re: Koncert u Beogradu?! Čet Jan 22, 2009 10:46 pm

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

Ja imam jednu novu koznu jaknicu i kozne cizmice, kupila mi je mama skoro za poklon( iznenadila me je, izgleda da se je konacno pomirila sa cinjenicom da nece od mene praviti damu na stikle Laughing ). Pozajmicu ti jaknicu. Embarassed

Inace, ne brini. Imacemo majice na koncertu. Docaracemo "zvezde granda atmosferu" samo zbog tixy. Laughing

http://www.mira-skoric.com

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 5]

Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu